Twitter username (2.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Replies
ru: Ответы

en: Link
ru: Ссылка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Fields
ru: Поля

en: Media
ru: Мультимедиа

en: General
ru: Общий

en: Link type
ru: Тип ссылки
