Twitter username (2.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Twitter Username
ug: Twitter ئەزالىق نامى
