Twitter username (2.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Replies
uk: Відповіді

en: Link
uk: Посилання

en: Default
uk: Базово

en: Fields
uk: Поля

en: Media
uk: Медіа

en: General
uk: Загальне

en: Link type
uk: Тип посилання
