Twitter username (2.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Replies
fr: Réponses

en: Link
fr: Lien

en: Default
fr: Par défaut

en: Fields
fr: Champs

en: Media
fr: Média

en: General
fr: Général

en: Link type
fr: Type de lien

en: Twitter Username
fr: Nom d'utilisateur Twitter

en: Twitter username
fr: Nom d'utilisateur Twitter

en: Likes
fr: "J'aime"
