Twitter username (2.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Replies
gl: Respostas

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Media
gl: Medios

en: General
gl: Xeral
