Twitter username (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Replies
lv: Atbildes

en: Link
lv: Saite

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Fields
lv: Lauki

en: Media
lv: Multivide

en: General
lv: Galvenie
