Twitter username (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Replies
ta: பதில்கள்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Media
ta: ஊடகம்

en: General
ta: பொது
