Twitter username (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Replies
tr: Yanıtlar

en: Link
tr: Bağlantı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Fields
tr: Alanlar

en: Media
tr: Medya

en: General
tr: Genel

en: Twitter Username
tr: Twitter Kullanıcı Adı
