Tynt (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Statistics
sl: Statistika

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.
