Type Style (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Other
af: Ander

en: Color
af: Kleur

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
