Type Style (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Other
be: Іншыя

en: Color
be: Колер

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
