Type Style (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Color
et: Värv

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
