Type Style (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: Other
fi: Muu

en: Color
fi: Väri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Style settings
fi: Tyylin asetukset

en: Master
fi: Isäntä
