Type Style (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Color
km: ពណ៌
