Type Style (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Page
bg: Страница

en: Other
bg: Други

en: Color
bg: Цвят

en: Apply
bg: Търси
