Type Style (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Other
my: အခြား

en: Color
my: အရောင်

en: - All -
my: - အားလုံး -
