Type Style (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Other
nl: Andere

en: Color
nl: Kleur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Asc
nl: Oplopend
