Type Style (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: Color
ar: اللون

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Style settings
ar: إعدادات الشكل

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
