Type Style (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Color
ne: रंग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Font Awesome Icons
ne: फन्ट अवसम आइकनहरू
