Type Style (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: Color
pl: Kolor

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Icon name
pl: Nazwa ikony

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Style settings
pl: Ustawienia stylu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
