Type Style (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Other
fr: Autre

en: Color
fr: Couleur

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Style settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Icon type
fr: Type d'icône

en: Master
fr: Principal
