Type Style (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: Color
hr: Boja

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
