Type Style (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Color
hy: Գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
