Type Style (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Other
ru: Другое

en: Color
ru: Цвет

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Icon name
ru: Имя иконки

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Style settings
ru: Настройки стиля

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
