Type Tray (1.1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Categories
es: Categorías

en: Weight
es: Peso

en: Category
es: Categoría

en: Icon
es: Icono

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Other
es: Otro(s)

en: Search...
es: Buscar...
