Type Tray (1.2.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: List
ml: പട്ടിക

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ
