Type Tray (1.2.7) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: List
bg: Списък

en: Categories
bg: Категории

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Other
bg: Други
