Type Tray (1.2.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: List
sr: Листа

en: Categories
sr: Категорије

en: Weight
sr: Тежина

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Search...
sr: Претрага...
