Type Tray (1.0.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Icon
ca: Icona

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Other
ca: Altres

en: Extended description
ca: Descripció ampliada

en: Search...
ca: Cerca...

en: Type Tray Settings
ca: Paràmetres del Type Tray

en: Path to the image to be used as thumbnail
ca: Camí de la imatge a utilitzar com a miniatura

en: Path to the image to be used as icon
ca: Camí de la imatge a utilitzar com a icona
