Typed.js (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
