Typed.js (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
