Typed.js (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
