Typed.js (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
