Typed.js (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
