Typed.js (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
