Typed.js (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
