Typed.js (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
