Typed.js (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
