Typed.js (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
