Typed.js (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
