Typed.js (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
