Typed.js (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
