Typed.js (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Installed
id: Terinstal

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
