Typed.js (1.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
