Typed.js (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
