Typed Data API enhancements (2.1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Select
lv: Izvēlēties

en: IP address
lv: IP adrese
