Typed Data API enhancements (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Select
th: เลือก
