Typed Data API enhancements (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Select
el: Επιλογή

en: Datetime
el: Ημερομηνία και Ώρα
