Typed Entity (4.0.6) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Parent
id: Induk

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Class
id: Kelas

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Bundle
id: Bundel

en: Interfaces
id: Antarmuka

en: Explore
id: Jelajahi
