Typed Entity (4.1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Filter
sv: Filtrera

en: Class
sv: Klass

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Variants
sv: Varianter

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Interfaces
sv: Gränssnitt
